ÚŘEDNÍK/CE - REFERENT/KA ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ ODBORU ROZVOJE A ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ

  • Ostrov

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/CE - REFERENT/KA ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ ODBORU ROZVOJE A ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE na základě přihlášky podané nejpozději do 31.8.2017.
Přihlášku spolu s přílohami doručte v obálce označené nápisem Výběrové řízení - referent územního plánování na adresu:
Městský úřad Ostrov
personalistka úřadu
Jitka Matyášová
Jáchymovská 1
363 01 Ostrov
nebo osobně do podatelny městského úřadu nebo poštou na výše uvedenou adresu.
K přihlášce budou připojeny tyto doklady:
Životopis, výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce, úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, motivační dopis, který bude obsahovat kromě jiného také informaci o tom, proč má uchazeč o danou pozici zájem, jaké vlastnosti, zkušenosti, dovednosti může nabídnout a jak naplňuje uvedené požadavky uchazeče.
Platové zařazení: 10 PT
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
ÚSO - vzdělání zaměřené na regionální a územní rozvoj, případně stavebního či jiného technického směru.
Požadavky:
Vysokoškolské nebo ÚSO vzdělání zaměřené na regionální a územní rozvoj, případně stavebního či jiného technického směru, pokročilá znalost práce s PC - textové, tabulkové programy, internet, grafické programy, GIS software, schopnost odborné, samostatné i týmové práce a vysokého pracovního nasazení, schopnost jednat s partnery, analytické a koncepční myšlení, systematičnost, flexibilita, kreativita, iniciativa, kvalitní písemný projev a formulační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, osobnostní předpoklady pro práci ve veřejné správě a schopnost dalšího vzdělávání, morální bezúhonnost, nepodjatost, řidičský průkaz sk.B.