BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE - VHODNÉ PRO ŽENY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/CE - VHODNÉ PRO ŽENY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: e-mailem: sakacova@airport-k-vary.cz
Pracovní náplň:
detekční kontrola osob, zavazadel, zboží
ostraha letiště
obsluha detekčních systémů
obsluha zabezpečovacích systémů: CCTV, ACS, EZS, EPS

Úsek:
Bezpečnost provozu / Bezpečnostní dispečink a Bezpečnostní kontrola
Pracoviště: Letiště Karlovy Vary
Úvazek: plný (37,5 hod týdně v režimu nerovnoměrně rozvržené pracovní doby) na dobu určitou, po roce možnost změny na dobu neurčitou
Požadujeme:
úplné střední odborné vzdělání
zvládnutí psychicky náročné práce
zdravotní způsobilost
bezúhonnost ve smyslu § 85e zákona č. 49/1997 Sb., o civilním letectví (dokládá se ověřením spolehlivosti vydané Úřadem pro civilní letectví)
PC - Word, Excel - uživatelská úroveň
anglický jazyk na komunikativní úrovni (stupeň A2 dle CEF)

Nabízíme o práci ve stabilní a perspektivní společnosti
odpovídající platové ohodnocení
zaměstnanecké benefity
náročnou a zodpovědnou práci v atraktivním prostředí
nástupní mzda 16.000 Kč, po zapracování 22.000 Kč až 25.000 Kč měsíčně

Letiště Karlovy Vary s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem e-mailem na výše uvedenou kontaktní osobu. Do pole Předmět ve Vašem e-mailu uveďte text Bezpečnostní pracovník.
S ohledem na ustanovení platných předpisů pro provádění detekční kontroly osob, kde je vyžadováno, aby detekční kontrolu prováděla osoba stejného pohlaví, je tato pracovní pozice určena zejména pro ženy.
Poskytnutím svých osobních údajů na základě