ELEKTROTECHNIK VÝROBY ELEKTRICKÝCH A ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK

  • Hejnice

Pracovní místo ( ELEKTROTECHNIK VÝROBY ELEKTRICKÝCH A ŘÍDÍCÍCH JEDNOTEK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- díky Vašim technickým znalostem podpoříte tvorbu zákaznických vzorků
- testování jejich funkčnosti, bezpečnosti a kvality
- plánování zahájení výrobní série společně s technology a projektovými vedoucími
- budete optimalizovat proces sériové výroby a budete kontaktní osobou pro technické dotazy našich pracovníků
- účast na zákaznických návštěvách a veletrzích k získání znalostí pro naši výrobu

Co od Vás očekáváme?
- úspěšně absolvované středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání a minimálně 2-3 roky praxe v technické oblasti
- zkušenosti ve čtení, úpravě a zhotovení elektrického schématu, stejně jako porozumění technickým výkresům a kusovníkům
- znalosti v procesech zlepšování, Kazein a štíhlé výroby jsou žádoucí
- oprávnění dle Vyhlášky 50/1978 Sb. min. § 6 nebo předpoklad k jeho získání
- pokročilé znalosti německého jazyka slovem i písmem
- samostatnost, týmový hráč, chuť učit se novým věcem a hledat nová dobrá řešení

Co Vám nabízíme?
- zcela bezpečné, čisté a světlé pracovní prostředí
- firemní stravování a až 5 dní dovolené navíc
- a další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatná výuka německého jazyka atd.)
Volné místo elektrotechnik výroby elektrických a řídících jednotek pro lokalitu Hejnice.