Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

OPERÁTOR KVALITY

Pracovní místo ( OPERÁTOR KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
- třídící, kontrolní, opravné a balící práce drobných dílů v automobilovém průmyslu
- kontrola kvality vstupního a výstupního materiálu

Požadavky:
- fyzickou zdatnost
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- samostatnost
- zodpovědný přístup
- práce ve směnném provozu

Nabízíme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

TRANSPORT MANAGER | NJ | SLUŽEBNÍ VŮZ | AŽ 90 000 KČ Máte zkušenost jako manažer/teamleader/supervisor v přepravní logistice? Vyznáte se v oblasti transportu a automotive? Hledáte skutečnou manažerskou výzvu a posun v rámci svojí kariéry? Neváhejte a přihlaste se na pozici:
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

TRANSPORT MANAGER JUNIOR S NJ Máte zkušenost jako manažer/teamleader/supervisor v přepravní logistice? Vyznáte se v oblasti transportu a automotive? Hledáte skutečnou manažerskou výzvu a posun v rámci svojí kariéry? Neváhejte a přihlaste se na pozici:
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

CNC OPERÁTOR- Liberec, až 30 000 Kč Umíš obsluhovat CNC stroj a chceš pracovat v menším kolektivu? Pak nám neváhej napsat! Do firmy rodinného charakteru v Liberci hledáme na pozici CNC OPERÁTOR.
Grafton Recruitment s.r.o. Liberec, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit