KARDIA JH s.r.o.

zdravotní sestra s registrací- obor kardiologie

Odeslat

Pracovní náplň
ÚSO s maturitou nebo VOŠ v oboru zdravotní sestra; REGISTRACE K SAMOSTATNÉ PRÁCI NUTNÁ; schopnost vlídně jednat s pacienty; ochota učit se vést zdravotní dokumentaci v elektronické formě; pracovní poměr na dobu určitou 3 roky; pracovní doba 7:00-15:30 hod.; hrubá mzda při plném úvazku cca 22000,- po zácviku;
Volné místo zdravotní sestra s registrací- obor kardiologie pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: zdravotní sestra s registrací- obor kardiologie

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: KARDIA JH s.r.o.
Ulice: U Nemocnice 380
Město: Jindřichův Hradec
PSČ: 377 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Lubomír Berka
E-mail: MUDr. Lubomír Berka
Telefon: +420 384 326 154,602 486 247

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KARDIA JH s.r.o.