Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘIDIČ/-KA- SKLADNÍK/-ICE

Pracovní místo ( ŘIDIČ/-KA- SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ŘIDIČ/-KA- SKLADNÍK/-ICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: min. vyučení, profesní ŘP. C, karta do tachografu, praxi v řízení, příjemné vystupování, spolehlivost, bezúhonnost, zodpovědnost
- Nabízíme: stravenky, příspěvek na životní či penzijní pojištění
- V případě zájmu své ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Tester - assistent/ka Baví Vás svět automobilů? Chcete se podílet na zajímavých projektech v oboru vývoje elektronických systému? Pak jste pro nás tím pravým kandidátem! Dynamická firma, vytvářející propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli, hledá posilu do svého ...
Grafton Recruitment s.r.o. Mladá Boleslav, Plný úvazek, Inzerováno včera

DISPEČER V COCA-COLE, 114 Kč/hod Hledáš si práci v administrativě? Všude po Tobě chtějí pracovní zkušenosti a Ty nevíš, kde je získat? Umíš zacházet s MS Office a můžeš nastoupit ihned? Tak nám pošli svůj životopis!
Grafton Recruitment s.r.o. Horní Počernice, Plný úvazek, Inzerováno včera

Kurýři Místo pracoviště: - Pražská 180, Zdiby Prvotní kontakt: - e-mail: nabor@intime.cz Upřesňující údaje: - Požadujeme zkušenosti s prací kurýra, anglický jazyk, řidičky průkaz sk. B - Vaším úkolem bude ráno vyzvednout zásilky a rozvést je našim ...
IN TIME SPEDICE, spol. s r.o. Zdiby, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit