Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem infokarta@cz.pwc.com
Požadujeme bakalářské vzdělání, vynikající znalost anglického jazyka. Předchozí praxe ve společnosti Infosys výhodou.
Místo výkonu práce: Brno, Praha
souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo ostatní specialisté v oblasti účetnictví pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o.
Ulice: Holandská 872
Město: Brno
PSČ: 639 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Darja Sýkorová
E-mail: infokarta@cz.pwc.com

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Infosys (Czech Republic) Limited s.r.o.