Vývojáři softwaru

  • Brno

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem
Požadujeme:
dobrou znalost XHTML, CSS,Java Sript (jQuery) dobrou znalost ASP.NET WebForms, dobrá znalost jazyka C# a prostředí.NET, znalost OOP, základní znalost UML, základní znalost relačních databází, aktivní a inovativní přístup, znalost AJ,
Výhodou zkušenosti s návrhem uživatelského rozhraní, stylování a tvorbou grafiky, znalost WPF, praxe, znalost RJ, certifikáty z oblasti programování.
Zaměstnanecké výhody:
odpovídající odměna a platový růst, motivační systém odměňování, pružná pracovní doba, stravování v místě pracoviště, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy.
Místo výkonu práce:
- Jundrovská 1035/33, 624 00 Brno - Komín
- Sochorova 3232/34, 616 00 Brno - Žabovřesky

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Brno.