Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Agronom

Pracovní místo ( Agronom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: střediska Příkosické zemědělské a. s. na okr. Rokycany.
Požadavky: VŠ vzdělání, praxe nebo vzdělání v oboru podmínkou. Možno i absolvent. Nabízíme: platové ohodnocení od 30.000,- Kč/měs.
Možnost ubytování, závodní stravování. K dispozici služení automobil a mobilní telefon.
Kontakt: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

AGRONOM - TECHNIK ROSTLINNÉ VÝROBY POŽADUJEME: SŠ nebo VŠ vzdělání nejlépe v zemědělském oboru, organizační a komunikační dovednosti, samostatnost i práce v týmu, práce s lidmi, zodpovědnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC - základy MS Office (Excel, Word, ...
STATEK SOBĚTICE s. r. o. Klatovy, Inzerováno před 5 dny

agronom/ka Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo agronom/ka pro lokalitu Olešenka.
Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem v Olešence Olešenka, Inzerováno před 6 dny

Agronomové Z:8.2.2019.A:11.4.2019. Místo výkonu práce Děrné. Řidičský průkaz skupiny: B, T. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dodatková dovolená 5 dnů, prémie dle pracovní výkonnosti. telefonický kontakt od 7:00 - 14:00 hodin. Volné místo agronomové pro ...
Zemědělské družstvo VRCHOVINA Fulnek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit