ÚDRŽBÁŘ, NÁSTROJAŘ, ELEKTRIKÁŘ

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ, NÁSTROJAŘ, ELEKTRIKÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ÚDRŽBÁŘ, NÁSTROJAŘ, ELEKTRIKÁŘ - pro danou pozici hledáme kandidáta, který má praxi s prací na soustruhu a fréze, a/nebo má ověření o kvalifikaci v oboru elektrotechniky dle vyhlášky 50/1978 Sb. Osobní setkání/pohovor si prosím předem sjednejte na uvedených kontaktech zaměstnavatele. Děkujeme a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

elektrikář Místo výkonu Merklín, nutná platnost vyhlášky č.50/1978, praxe výhodou, ŘP sk. T výhodou Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení. Možnost přidělení bytu. Volné místo elektrikář pro lokalitu Merklín.
Zemědělské družstvo Merklín u Přeštic Merklín, Inzerováno včera

elektrikář Pracoviště: Zeyerova 191, Rokycany Požadujeme: vzdělání - střední odborné (vyučen), dobrý zdravotní stav, samostatnost, časovou flexibilitu, ŘP sk. B a vyhl. 50 výhodou Nabízíme: plat. ohodnocení od 20.000,- Kč do 30.000,- Kč, příspěvek na ...
Kovostav 98, s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

Provozní elektromechanik Hledáme elektrikáře, především údržba nově instalovaných technologií. Požadujeme dobrou znalost elektrických i elektronických součástí moderních strojů, využívaných ve strojírenském průmyslu. Znalost výpočetní techniky výhodou.Požadujeme platnost ...
METAZ Týnec a.s. Týnec nad Sázavou, Inzerováno před 3 dny