Omega Hořovice spol. s r.o.

ÚDRŽBÁŘ, NÁSTROJAŘ

Odeslat

Pracovní náplň
ÚDRŽBÁŘ, NÁSTROJAŘ - pro danou pozici požadujeme praxi s prací na soustruhu a fréze.
Osobní setkání/pohovor si prosím předem sjednejte na uvedených kontaktech zaměstnavatele. Děkujeme a budeme se těšit na Vámi projevený zájem o tuto pracovní příležitost. Tým spol. Omega Hořovice s.r.o.
Volné místo údržbář, nástrojař pro lokalitu Hořovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ÚDRŽBÁŘ, NÁSTROJAŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Omega Hořovice spol. s r.o.
Ulice: Pod Nádražím 1413
Město: Hořovice
PSČ: 268 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Otčenášková
E-mail: Jana Otčenášková
Telefon: +420 311 510 051

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Omega Hořovice spol. s r.o.