Samostatný elektrotechnik - pracovník/ce pro jakost a výzkum

  • Šumperk

Pracovní místo ( Samostatný elektrotechnik - pracovník/ce pro jakost a výzkum ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- analýza elektronických výrobků
- provádění vstupní a výstupní kontroly
- spolupráce se zkušebním technikem
Požadujeme
- vzdělání VŠ - zaměření elektronika
- elektrotechnická kvalif. dle Vyhl. 50/1978 Sb. § 5
- iniciativní přístup k zadaným úkolům
- schopnost práce v týmu
- znalost práce s PC (Windows, kancelářský software)
- samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu
- ŘP skupiny B
Nabízíme
- dobré finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti s téměř sedmdesátiletou tradicí
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování
- 5 týdnů dovolené
Nástup a mzdové podmínky dle dohody

Provozní doba 7 - 15,30
Volné místo samostatný elektrotechnik - pracovník/ce pro jakost a výzkum pro lokalitu Šumperk.