PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Odeslat

Pracovní náplň
Bez čeho se neobejdete:-Primárně hledáme někoho s technickou nebo obchodní praxí z potravinářského, chemického, farmaceutického průmyslu nebo zemědělství (SŠ nebo VŠ), ale šikovného obchodníka, alespoň se základními technickými znalostmi nezavrhneme-Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci-Orientace na výsledky, loajalita vůči zaměstnavateli-Příjemné vystupování a pozitivní myšlení-Časová flexibilita a ochota cestovat-Řp.sk.B
NABÍZÍME:trvalý pracovní poměr - doba neurčitá, dobré finanční ohodnocení, možnost odborného vzdělávání, další sociální výhody dané firemní kulturou, firemní benefity
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Pacov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Ulice: Nádražní 697
Město: Pacov
PSČ: 395 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Kočová
E-mail: Ing. Lenka Kočová
Telefon: +420 565 410 213

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.