Pomocná síla do kuchyně

  • Špindlerův Mlýn

Pracovní místo ( Pomocná síla do kuchyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Požadujeme:
-Základní vzdělání nebo vyučení
-Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
-Spolehlivost, flexibilitu
-Ochota pracovat i o víkendech
-Vhodné i na částečný úvazek pro důchodce
Pracovní náplň:
-Pomocné práce v kuchyni, příprava surovin
-Odklízení nádobí, mytí nádobí
-Udržování čistoty na středisku
Nabízíme:
-Měsíční mzda od 12 000 Kč + osobní ohodnocení
-Nástup možný v prosinci 2017
-Celosezónní permanentka v rámci zaměstnaneckých benefitů za 500 Kč
-Zaměstnanecké benefity v podobě zaměstnaneckého stravování, oblečení, slev na nákup ve firemních a partnerských obchodech, konzumaci ve firemních gastro provozech a na vybraná místní sportoviště
-Možnost ubytování
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost - kariéra.
Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.
Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Špindlerův Mlýn.