Specialista vzdělávání a rozvoje

  • Špindlerův Mlýn

Pracovní místo ( Specialista vzdělávání a rozvoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE
Nabízíme:
- Nástupní měsíční mzda od 25 000 Kč do 28 000 Kč
- Nástup možný 1. října 2017
- Práci na HPP s dlouhodobou pracovní perspektivou
- Benefitní program
- Možnost osobního a profesního rozvoje
- Práce v příjemném pracovním týmu
- Široký prostor uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
- Metodická podpora holdingového manažera vzdělávání
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost teorie vzdělávání managementu
- Prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, profesionální jednání a vystupování
- Schopnost strategického plánování a myšlení v souvislostech, kreativita, schopnost zaujmout a motivovat
- Profesionální a zodpovědný přístup k práci
- Znalost cizího jazyka (AJ, NJ)
- Personalistika - základní znalosti
- Předchozí praxe v oblasti HR a vzdělávání 1-2 roky podmínkou
- Práce na PC - Microsoft Office - pokročilý
- Ochota učit se novým věcem, flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zkušenosti s rozvojem a motivací zaměstnanců výhodou
Pracovní náplň:
- Implementace programů vzdělávání a rozvoje zaměstnanců vzhledem k potřebám společnosti - vykonávat školení, rozvojové programy a praktický individuální výcvik zaměstnanců
- Spolupracovat s jednotlivými středisky a odděleními společnosti na zabezpečení výše uvedených činností
- Podílet se na metodice rozvojových programů a podpůrných materiálů a garantovat jejich pravidelnou aktualizaci tak, aby podporovaly dosažení plánů společnosti
- Vést evidenci realizovaných aktivit
- Administrativní úlohy spojené s prováděním školení a zpracováváním statistických ú