MELIDA, a.s.

Specialista vzdělávání a rozvoje

Odeslat

Pracovní náplň
SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE
Nabízíme:
- Nástupní měsíční mzda od 25 000 Kč do 28 000 Kč
- Nástup možný 1. října 2017
- Práci na HPP s dlouhodobou pracovní perspektivou
- Benefitní program
- Možnost osobního a profesního rozvoje
- Práce v příjemném pracovním týmu
- Široký prostor uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
- Metodická podpora holdingového manažera vzdělávání
Požadujeme:
- Středoškolské vzdělání s maturitou
- Znalost teorie vzdělávání managementu
- Prezentační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni, profesionální jednání a vystupování
- Schopnost strategického plánování a myšlení v souvislostech, kreativita, schopnost zaujmout a motivovat
- Profesionální a zodpovědný přístup k práci
- Znalost cizího jazyka (AJ, NJ)
- Personalistika - základní znalosti
- Předchozí praxe v oblasti HR a vzdělávání 1-2 roky podmínkou
- Práce na PC - Microsoft Office - pokročilý
- Ochota učit se novým věcem, flexibilita
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zkušenosti s rozvojem a motivací zaměstnanců výhodou
Pracovní náplň:
- Implementace programů vzdělávání a rozvoje zaměstnanců vzhledem k potřebám společnosti - vykonávat školení, rozvojové programy a praktický individuální výcvik zaměstnanců
- Spolupracovat s jednotlivými středisky a odděleními společnosti na zabezpečení výše uvedených činností
- Podílet se na metodice rozvojových programů a podpůrných materiálů a garantovat jejich pravidelnou aktualizaci tak, aby podporovaly dosažení plánů společnosti
- Vést evidenci realizovaných aktivit
- Administrativní úlohy spojené s prováděním školení a zpracováváním statistických ú

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista vzdělávání a rozvoje

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Právo, justice a legislativa , Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: MELIDA, a.s.
Ulice: 281
Město: Špindlerův Mlýn
PSČ: 543 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
Telefon: +420 499 467 101

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MELIDA, a.s.