vychovatel/ka

Pracovní místo ( vychovatel/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Prosíme o zaslání životopisu předem na e-mail: pomskolaatvolny.cz
Podmínkou je kvalifikace - vychovatelství - speciální pedagogika
Volné místo vychovatel/ka pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

Vychovatel/ka Vychovatel/ka - vzdělání vyšší odborné. Pracoviště Horní Planá. Prac. poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Plat 22.000,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: ...
Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Horní Planá Horní Planá, Inzerováno včera

Vychovatel/ka Způsob kontaktu uchazeče: - telefonicky na tel: 352 665 992, 607 718 345 - e-mailem: info@opschodov.cz Požadujeme: - středoškolské, vyšší odborné nebo vysokoškolské s pedagogickým zaměřením - speciální pedagogika - sociální pedagogika apod. - ...
Denní centrum Mateřídouška, o.p.s. Chodov, Inzerováno déle jak týden

NOČNÍ VYCHOVATEL/KA Kontakt: telefonicky 7.00 - 15.00 hod, e-mailem: kontaktsls@seznam.cz, osobně 7.00 - 13.00 hod. Středoškolské vzdělání pedagogického směru. Volné místo noční vychovatel/ka pro lokalitu Žlutice.
Střední lesnická škola Žlutice Žlutice, Inzerováno déle jak týden