Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

asistent/ka prodeje

Pracovní místo ( asistent/ka prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost
- komunikativnost a vztah k zákazníkovi, příjemné vystupování
- obchodního ducha
- praxe na podobné pozici
- znalost NJ alespoň na úrovni začátečník
- práce na PC, práce na PC pokladně + platební terminál
- ochota přizpůsobit se a učit se novým věcem, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

ASISTENT/KA ADMINISTRATIVY Náplň práce: administrativní práce, komunikace se zákazníky, dodavateli Požadujeme: znalost práce na PC, proaktivní a pozitivní přístup, samostatnost, loajalitu, flexibilitu, znalost německého jazyka výhodou Volné místo asistent/ka administrativy ...
TTEK s.r.o. Písek, Inzerováno před 2 dny

ASISTENT/KA ÚSTAVU Požadavky: minimálně středoškolské, nejlépe vysokoškolské bakalářské vzdělání - ideálně ekonomického směru, dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint), anglický jazyk na úrovni B1, zkušenost práce v administrativě výhodou, komunikační a ...
Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

asistentka personální agentury telefonické kontaktování firem, nabízení služeb agentury práce, zprostředkování zaměstnání, kontakt e-mailem nebo tel. Volné místo asistentka personální agentury pro lokalitu Tábor.
PERSONALHELP s.r.o. Tábor, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit