PKD, s.r.o. svářeči

svářeči

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Dělnická 413, Dačice;
Bystřická 228, Kunžak;
svařování dílů ocelových konstrukcí; min. vyučení; pracovní poměr na dobu neurčitou; dvousměnný provoz; příspěvek na stravné;
Volné místo svářeči pro lokalitu Dačice.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: svářeči

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: PKD, s.r.o.
Ulice: Dělnická 413
Město: Dačice
PSČ: 380 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Renata Benešová
E-mail: Renata Benešová
Telefon: +420 384 401 312,602 122 990

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PKD, s.r.o.