TECHNOLOG/-ŽKA VÝROBY

  • Meziměstí

Pracovní místo ( TECHNOLOG/-ŽKA VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí pracovníka/-ici na pozici TECHNOLOG VÝROBY - hlavním úkolem bude tvorba, návrh a optimalizace technologických/výrobních postupů.
Nástup možný ihned. Hrubá měsíční mzda od 17.000,- Kč v závislosti na délce praxe.

Náplň práce: tvorba a návrh nových, udržování a optimalizace stávajících technologických/výrobních postupů, ověřování jejich zavedení do výroby, vše dokumentovat vytvářením a vedením potřebné dokumentace; zajišťování a koordinace změn technologických/výrobních postupů, včetně kompletní aktualizace příslušné dokumentace; neustálá optimalizace technologických/výrobních postupů, stanovení způsobů jejich uspořádání a to za účelem snižovaní nákladů a zvyšovaní kvantity a kvality produkce; koordinace a zajišťování technologické přípravy výroby a komunikace s konstruktéry; zajišťování technologické přípravy a specifikace množství a druhů materiálů; specifikace nových nástrojů a zařízení a analýza nově navrhovaných změn; tvorba cenových kalkulací.

Požadavky: SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenství - strojírenská technologie výhodou); zkušenost v oblasti strojírenství podmínkou na obdobné pozici; perfektní orientace ve výrobní dokumentaci (čtení, tvorba); silná osobnost; smysl pro odpovědnost a týmového ducha; výhodou - znalost AJ, orientace v IS Helios, praxe s programy pro 2D a 3D modelace.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru; profesionálně vybavené oddělení konstrukce a technologie; možnost seberealizace a