číšník/servírka

Pracovní místo ( číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
práce také v sobotu a neděli
možnost úpravy prac.doby, příspěvek na stravování a na dopravu, osobní ohodnocení - prémie
Kontakt: telefonicky, emailem, osobně 7:00 - 23:00
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Bechyně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

číšník / servírka profesionální a přátelský přístup ke klientům, komunikativnost, aktivní přístup k práci Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo číšník / servírka pro lokalitu Herálec.
Malý zámeček, s.r.o. Herálec, Inzerováno dnes

Číšníci a servírky V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo emailem. Pracoviště: Hotel u Vlašského dvora, 28. října 511/15, Kutná Hora Žádost o změnu údajů byla podána 19.12.2018 panem Cimburkem. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Kutná Hora.
Michal Cimburek Kutná Hora, Inzerováno dnes

SAMOSTATNÝ ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Požadujeme: vyučení v oboru - výhodou, praxi v oboru - výhodou, spolehlivost, samostatnost,obratnost, zdravotní průkaz Náplň práce: servírování a podávání jídel a nápojů, inkasování plateb, příprava a aranžování slavnostních tabulí Nabízíme: ...
HOPAMI s.r.o. Včelná, Inzerováno dnes