Ladislav Švejda

číšník/servírka

Odeslat

Pracovní náplň
práce také v sobotu a neděli
možnost úpravy prac.doby, příspěvek na stravování a na dopravu, osobní ohodnocení - prémie
Kontakt: telefonicky, emailem, osobně 7:00 - 23:00
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Bechyně.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: číšník/servírka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Ladislav Švejda
Ulice: nám. T. G. Masaryka 11
Město: Bechyně
PSČ: 391 65

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ladislav Švejda
E-mail: restaurace.protivinka@seznam.cz
Telefon: +420 728 176 159

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ladislav Švejda