PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE

  • Nýrsko

Pracovní místo ( PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- základní vzdělání (do 18 měsíců ode dne nástupu je nutné doplnit si kvalifikační kurz pro PSS, pokud uchazeč nemá odbornou způsobilost),
- trestní bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
PRACOVNÍ DOBA: 12ti hodinové směny bez nočních směn, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, fond pracovní doby 40 hodin týdně
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obslužná péče o osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP (např. příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, šekové poukázky na kulturu, sport a vitaminové prostředky), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Konakt: Svejkovská Hana 376 571 270, h.svejkovska@dozpbystrice.cz, k.simkova@dozpbystrice.cz
Volné místo pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče pro lokalitu Nýrsko.