Klinický logoped

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Klinický logoped ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- odborná způsobilost dle zák. 96/2004 Sb.
- morální a občanská bezúhonnost
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zájem o obor
- odborná praxe a registrace výhodou
Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 30.000 Kč
- významná podpora vzdělávání
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, perspektivu uplatnění v oboru
- zajímavou práci v moderním pracovním prostředí s možností seberealizace
- příležitost získat zajímavou pracovní zkušenost v dynamicky se rozvíjející akreditované společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na závodní stravování
- možnost získat sodexo poukázky
- věrnostní karta do lékárny a centra zdraví
- výhodný zaměstnanecký tarif od O2
- odměna za pracovní výročí
- společenské a kulturní akce
- platové ohodnocení v rozmezí od 15.661,-Kč - 27.752,-Kč + odměny

Práce vhodná pro absolventy a pro OZP.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat Mgr.Simmerovou, kontakt pouze emailem: pavlina.simmerova@nemcl.cz
Volné místo klinický logoped pro lokalitu Česká Lípa.