Mzdová účetní

  • Jestřebí

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- znalost práce na PC, nejlépe program KEO 4
- znalost zákona o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
- ŘP výhodou

Náplň práce:
- komunikace s úřady
- samostatnost při zpracovávání mzdových, personálních a účetních podkladů,
- vedení spisů zaměstnanců, zařazování zaměstnanců do platových tříd a stupňů, provádění pracovněprávních úkonů

Pracovní smlouvu lze prodloužit dle platných vnitřních předpisů.

Zaměstnanecké výhody
- podnikové stravování, pružná pracovní doba

Způsob prvního kontaktu emailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 14:00 h.
Výběrové řízení proběhne dne 27.7.2017 od 9:00 h.
Volné místo mzdová účetní pro lokalitu Jestřebí.