Kateřina Malá

KADEŘNICE/KADEŘNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
KADEŘNICE/KADEŘNÍK - Místo výkonu práce: Beroun. Upřesňující informace: možnost smlouvy na dobu neurčitou i určitou a na plný i zkrácený úvazek, nástup možný ihned, možnost na DPČ. Požadavky: vyučení a praxi v oboru, kreativitu, samostatnost. Kontakt: e-mailem.
Volné místo kadeřnice/kadeřník pro lokalitu Beroun.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KADEŘNICE/KADEŘNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Kateřina Malá
Ulice: Plzeňská 117
Město: Beroun
PSČ: 266 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Malá
E-mail: info@salonukacky.cz
Telefon: +420 777 811 576

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kateřina Malá