OBCHODNÍK/OBCHODNICE junior

  • Stráž nad Nisou

Pracovní místo ( OBCHODNÍK/OBCHODNICE junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme česká společnost dodávající produkty zákazníkům po celém světě. Patříme mezi největší firmy v oblasti dodávek přesných obráběných dílů pro turbíny vodních elektráren. Aktivně působíme také v oblasti dodávek různých forem a přípravků pro automobilový a balící průmysl.
NÁPLŇ PRÁCE:
- komunikace se zákazníky
- péče o přidělené portfolio zákazníků a vyhledávání nových
- zodpovědnost za plnění nastaveného plánu prodeje
- komunikace mezi výrobou, obchodem, ekonomickým střediskem a dalšími odděleními
- aktivní účast na veletrzích
- časté zahraniční cesty v rámci svěřeného regionu
POŽADUJEME:
- ochotu učit se novým věcem a cestovat
- anglický jazyk - výborná znalost (naprostá nutnost vzhledem k dennodenní komunikaci se zahraničními zákazníky)
- ŘP sk. B
- minimálně ÚSO s maturitou
- schopnost orientovat se ve strojírenské dokumentaci
- dobrou znalost práce na PC
- další jazyky (NJ, FJ, ŠJ) - výhodou
- schopnost samostatného a zodpovědného zpracování svěřených úkolů, důslednost
NABÍZÍME:
- zajímavou a perspektivní práci v dynamické společnosti
- motivující finanční ohodnocení od 35.000,- Kč měsíčně
- v případě dobrých výsledků postup na seniorní pozici v obchodním oddělení
- příjemné pracovní prostředí
- pružnou pracovní dobu
- sídlo společnosti ve Stráži nad Nisou
- práce na plný úvazek
- nástup ihned
Kontakt: Martin Koucký, m.koucky@cnctvar.cz
Volné místo obchodník/obchodnice junior pro lokalitu Stráž nad Nisou.