kadeřník/kadeřnice

Pracovní místo ( kadeřník/kadeřnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Pražská č.p. 91
440 01 Louny 1
vyučení v oboru, vhodné pro absolventy
kontakt: tel.: 474651294, e-mail: hygieatrazdva.cz, osobně na Ústředí družstva Chomutov každý čtvrtek v 9-11,00 hod, Nám. 1. Máje 88, Chomutov
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Louny.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřník/ce Místo výkonu práce: kadeřnictví Šik, Provaznická 16, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 20 hod/týdně (rozložení do vykrytí směn ostatních pracovníků). Mzdové ohodnocení: 6.700,- Kč + možnost ...
Jindra Steinke Cheb, Inzerováno před 3 dny

KADEŘNICE KADEŘNICE Kontakt: pí Jitka Jaškinová, e-mail: hbclinic@email.cz Požadujeme: - dobré a příjemné vystupování, - chuť pracovat, - znalost Ruského jazyka, částečně AJ, - pokud možno nekuřák. Místo výkonu práce: Mlýnské nábřeží 5, Karlovy ...
Bc. Jitka Jaškinová Karlovy Vary, Inzerováno před 4 dny

Kadeřník senior Hledáme do našeho týmu Senior kadeřníka s praxi min 5 let. Nabízíme bonusy z prodeje zboží, práce se značkou framesi výhodou. Volné místo kadeřník senior pro lokalitu Praha.
Royal Beauty & Spa s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny