Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Číšníci, servírky a barmani

Pracovní místo ( Číšníci, servírky a barmani ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ČÍŠNÍCÍ, SERVÍRKY A BARMANI
Nástup dle dohody
Požadujeme: praxe v oboru, znalost práce na PC, znalost cizích jazyků, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pracovitost, schopnost jednání s lidmi a trpělivost
Náplň práce: kompletní servis pro hosty, příjmání objednávek, servírování a podávání ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Barman/ka Pracoviště: Litovelská č.p. 77/7, Olomouc. Rozšiřujeme pracovní tým do nového provozu, hledáme obsluhu baru - zaučíme. První kontakt POUZE telefonicky od 8:00 - 20:00 hod. nebo mailem. Volné místo barman/ka pro lokalitu Olomouc.
EOLIT group s.r.o. Olomouc, Inzerováno déle jak týden

číšník - servírka - barman/ka pracoviště Bystřice pod Hostýnem - vzdělání není rozhodující, vhodné i pro absolventy, komunikační dovednosti a kultura vystupování, spolehlivost, flexibilita, loajalita - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD v rozmezí 9:00-23:00 hod., ...
Tomáš Dohodil Bystřice pod Hostýnem, Inzerováno déle jak týden

Barman/Barmanka Pracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Požadujeme: SOU/SOŠ; příjemné vystupování; aktivitu a týmového ducha; snahu a chuť učit se novým věcem; nadšení a cit pro komunikaci se zákazníkem; samostatnost a spolehlivost. Nabízíme: práci v moderním ...
Gastroland restaurants s.r.o. Olomouc, Inzerováno déle jak měsíc

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit