Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SKY-KITE s.r.o.

Barman/ - ka

Odeslat

Pracovní náplň

Volné místo pro barman/ - ka lokalitu Počátky.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Noční provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Barman/ - ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: SKY-KITE s.r.o.
Ulice: Stodolní 446
Město: Počátky
PSČ: 394 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hana Bouchnerová
Telefon: +420 733 644 133

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKY-KITE s.r.o.

Kategorie, které by Vás mohly zajímat:

Podobné inzeráty:

Barman/ka v baru New Age Barman/ka v koktejlovém baru. Výhodou komunikativní znalost AJ nebo NJ. Nutná trestní bezúhonnost. Volné místo barman/ka v baru new age pro lokalitu Jihlava.
MUTL, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno včera

barman/ka, barista/tka Progresivní bar AUX Café v centru jihočeského Tábora, se zaměřením na výjimečné destiláty, koktejly, piva z mikropivovarů a výběrovou kávu hledá nové kolegy barmany na hl. pracovní poměr nebo na brigádu. Praxe v oboru je výhodou, nikoliv však ...
Ing. Josef Németh Tábor, Inzerováno před 2 dny

Barmani podnikové stravování, možnost ubytování Volné místo barmani pro lokalitu Průhonice.
COLOSEUM RESTAURANTS s.r.o. Průhonice, Inzerováno déle jak týden

barman,- ka telefonický kontakt v pracovních dnech 9:00 - 12:00 hod. na telefonu 774873288 Volné místo barman,- ka pro lokalitu Pacov.
SHB Hovorka s.r.o. Pacov, Inzerováno déle jak týden

Další volná místa, která by Vás mohla zajímat:

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit