FOPO II., s.r.o.

Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: SOU, praxe v oboru autoopravárenství, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce v kolektivu.
Nabízíme: práci v prostředí servisu FORD, zázemí stabilní firmy, motivační složku mzdy, firemní benefity, osobní i profesní rozvoj.

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!
Volné místo automechanik pro lokalitu Pelhřimov.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: FOPO II., s.r.o.
Ulice: Pražská 2030
Město: Pelhřimov
PSČ: 393 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Markéta Lehejčková
E-mail: Ing. Markéta Lehejčková
Telefon: +420 565 321 426

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FOPO II., s.r.o.