ŘIDIČ/KA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU

  • Hartmanice

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: zručnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobrý zdravotní stav
Kontaktní osoba. Veronika Prokopová tel. 376596096
Způsob prvního kontaktu telefonicky.
Nabízíme: zázemí prosperující české společnosti, příspěvek na stravné, příspěvek na pen. připoj., měsíční osobní a výkonnostní odměny, mimořádné čtvrtletní a a roční odměny v celkové výši 14. 000,- Kč, zajišťujeme potřebné ochrané prac. pomůcky, pracovní oděv, práci v příjemném kolektivu, další zaměstnanecké výhody
Na pracovní pozici zaučíme.
Volné místo řidič/ka vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Hartmanice.