POKOJSKÁ

Pracovní místo ( POKOJSKÁ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE
- pracovní doba dohodou
- mzda 80 Kč/hod.

Kontakt na tel. 605 269 724, e-mail: infoathotelartpisek.cz nebo osobně v Art Hotelu.
Volné místo pokojská pro lokalitu Písek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

pokojská Pracoviště: Benešov Jedná se o pozici pokojské ve velmi dobře hodnoceném čtyřhvězdičkovém hotelu, pružná pracovní doba dle obsazenosti, zkušenost výhodou, vlastní motivace a zájem o obor. Požadavky:- komunikativní, práce v kolektivu- příjemné ...
Bellevue hotel Karlov Services, s.r.o. Benešov, Inzerováno před 4 dny

POKOJSKÁ Místo výkonu práce: Hotel Čertův Mlýn, Špičák 132, Železná Ruda Sezónní zaměstnání POŽADUJEME: zodpovědnost a spolehlivost. Vhodné i pro absolventy. NABÍZÍME: zvýhodněné stravování 25,-Kč/den Kontakt: Latka Rudolf 602 707 075, ...
ISFIN s.r.o. Železná Ruda, Inzerováno před 5 dny

pokojská, pomocné práce Pracoviště: Hotel Samechov, Samechov možnost i zkráceného pracovního úvazku, Hotelové kumulované práce, úklid hotelu ( kapacita 20 pokojů), konferenční sál, výpomoc v kuchyni a konferenčním centru, výpomoc u snídaní atd.Pracovní doba dle dohody, ...
PUSKA s.r.o. Chocerady, Inzerováno před 5 dny