Jaroslav Šmída

POKOJSKÁ

Odeslat

Pracovní náplň
Pružná pracovní doba vč. So, Ne - dle potřeby zaměstnavatele - plný úvazek.
Hrubá měsíční mzda 17 000 Kč.
Možnost práce i na částečný úvazek.

Kontakt na tel. 605 269 724, e-mail: info@hotelart.cz nebo osobně v Art Hotelu.
Volné místo pokojská pro lokalitu Písek.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKOJSKÁ

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jaroslav Šmída
Ulice: Fráni Šrámka 158
Město: Písek
PSČ: 397 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Šmída
E-mail: Jaroslav Šmída
Telefon: +420 605 269 724

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jaroslav Šmída