KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s. PRODAVAČ/KA - VEDOUCÍ PRODEJNY

PRODAVAČ/KA - VEDOUCÍ PRODEJNY

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: telefonicky, e-mailem: kht.maloobchod@koh-i-noor.cz
Otvírací doba prodejny: PO - PÁ 7.30 - 17.00 hod, SO - 9.00 - 12.00 hod.
Hledáme vedoucí prodejny a prodavače/čku do značkové prodejny papírnictví KOH-I-NOOR HARDTMUTH. Požadujeme výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupvání a pozitivní vztah k prodeji, samostatnost, spolehlivost. Znalost uměleckého sortimentu výhodou. Prosím o zasílání životopisů na uvedenou e-mailovou adresu.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování.
Volné místo prodavač/ka - vedoucí prodejny pro lokalitu Ostrov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/KA - VEDOUCÍ PRODEJNY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.
Ulice: Nerudova 701
Město: Ostrov
PSČ: 363 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Aleš Kučera
E-mail: Aleš Kučera
Telefon: +420 731 627 840

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH Trade a.s.