Technolog sériové produkce lisovny kovů

  • Ostrov

Pracovní místo ( Technolog sériové produkce lisovny kovů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajišťuje technickou podporu výroby, s cílem neustálého zvyšování efektivity a snižování
nákladů, při současném udržení požadované kvality výroby.
Pracovník navrhuje technologie sériové produkce a změny technologie směřující ke snižování nákladů, zlepšení produktivity a zkvalitnění výroby. Navrhuje nápravná opatření týkající se procesu výroby, jako prevence pro zabránění reklamace od zákazníka, opakované poškození nástroje atd.

Požadavky na kvalifikaci:
ÚSO/3, SŠ/2, VŠ/1 technického typu-stroj. technologie, materiály,apod., Znalost práce na PC+MS Office,

Mzda se bude odvíjet od prokázané praxe v oboru lisování kovů.

Další informace:
Zaměstnanecké benefity – příspěvek na obědy, odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc), 13 plat a další. Stabilní pracovní místo. Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou.
Volné místo technolog sériové produkce lisovny kovů pro lokalitu Ostrov.