REFERENT/KA V ODDĚLENÍ EKONOMICKÉM Krajské veterinární správy SVS pro Liberecký

  • Liberec

Pracovní místo ( REFERENT/KA V ODDĚLENÍ EKONOMICKÉM Krajské veterinární správy SVS pro Liberecký ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou, nejméně do 21. 7. 2018 (zástup za rodičovskou dovolenou).
Místo výkonu práce: Ostašovská 521, 460 01 Liberec.
Nástup možný od: 1. 9. 2017 nebo dle dohody.
Náplň práce:
•Zpracování ekonomických podkladů pro veřejné zakázky
•Práce se spisovou službou
•Samostatné vedení některých agend účetnictví účetní jednotky a agend majetku a cenin
•Vedení spisovny KVS SVS pro Liberecký kraj (pro případ zástupu)
Požadujeme:
•Středoškolské vzdělání
•Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
•Spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, samostatnost
Výhodou je:
•Znalost legislativy týkající se financování OSS (218/2000 Sb., 323/2002 Sb., 563/1991 Sb., 410/2009 Sb., apod.)
•znalost programu Státní pokladny (IISSP)
•znalost účetního programu EIS JASU
•znalost programu CRAB, GEMIN
Nabízíme:
•Odpovídající finanční ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy dle zákoníku práce s ohledem na délku odborné praxe – 8. platová třída
•3 měsíce zkušební doba
•Osobní rozvoj a další vzdělávání
•K platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
•Zaměstnanecké výhody státních zaměstnanců – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenek apod.
•Čerpání zaměstnaneckých výhod z fondu FKSP
•Možnost využití pružného rozvržení pracovní doby
V případě, že splňujete příslušné požadavky a máte o tuto pracovní pozici zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 30. 7. 2017 na email: v. zemanova@svscr.cz nebo poštou na adresu úřadu:
Kontaktní adresa:
Krajská veterinární sprá