Speciální pedagog

  • Vinařice

Pracovní místo ( Speciální pedagog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- úplné vysokoškolské vzdělání pedagogického směru
- vlastní trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
- dobrý zdravotní stav

Platové podmínky : 12. platová třída; stupeň dle dosažené praxe
- zvláštní příplatek 4.880,- Kč

Pracovní doba : jednosměnný provoz

Nabízíme :
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
- rodinná a dětská rekreace v rekreačních střediscích VS ČR
- možnost ubytování
- dodatková dovolená

K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. U zaslaného životopisu je
bezpodmínečně nutný souhlas se soustřeďováním osobních údajů pro potřeby
přijímacího řízení dle zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.
Bližší informace o průběhu přijímacího řízení podá pracovník personálního oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese:

Věznice Vinařice
Mgr. Jan Černý
Telefon 312291748;511
email: jcerny@vez.vin.justice.cz
Volné místo speciální pedagog pro lokalitu Vinařice.