FINANČNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA

  • Opava

Pracovní místo ( FINANČNÍ A PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Bc. Hana Brňáková, tel.:731 177 812, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis odešlete nejpozději do 30.9.2017 na e-mail: manazer.opava@animaviva.cz. Vybraní uchazeči budou pozvání na výběrové řízení, které proběhne do konce září 2017.
ÚSO ekonomického zaměření + praxe, aktivní a zodpovědný přístup k práci, komunikační dovednosti, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost tvorby rozpočtů, sledování průběhu čerpání a finančních toků, následná kontrola s vazbou na účetní stavy, znalost finančního plánování, schopnost uplatnění teoretických znalostí v praxi, orientace v mzdových a účetních předpisech, všeobecný přehled v legislativě, loajalita, odolnost proti stresu, zkušenosti a orientace v problematice vícezdrojového financování NNO výhodou, zkušenosti a orientace v problematice financování soc. služeb výhodou.
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení, nástup 1.10.2017, vhodné jako vedlejší pracovní poměr, pracoviště Opava-Kylešovice.
Volné místo finanční a projektový manažer/ka pro lokalitu Opava.