přepážkový pracovník/ce pro obchod a služby Allianz pojištění

Pracovní místo ( přepážkový pracovník/ce pro obchod a služby Allianz pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce :Vodní č.p. 467,347 01 Tachov
minimálně středoškolské vzdělání
velký důraz je kladen na komunikativnost,
řidičský průkaz skup.B výhodou, zanlost ovládání PC (min.World, Excel), komunikativnost, ochota
čistý trestní rejstřík,
zaměstnanecké benefity
v případě zájmu zasílejte ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy Místo výkonu práce: Mnichovo Hradiště - Veselá, ul. 5. května 213 Požadavky: řidičský průkaz sk. C+E, praxe vítána, profesní průkaz, karta řidiče. Práce je plánována obvykle na 12 dní, po té víkend doma, atd. Výplata cestovného dle zákona 45 EUR/ ...
LITRA, s.r.o. Mnichovo Hradiště, Inzerováno včera

Pracovníci ostrahy, strážní Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, spolehlivost, dochvilnost. Kontakt: POUZE TELEFONICKY v době od: od pondělí do pátku od 9:00 do 15:00 hod. Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pro lokalitu Jablonec nad Nisou.
Pharm Invest s.r.o. Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 2 dny

Pracovníci ostrahy, strážní Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, spolehlivost, dochvilnost. Hlásit se pouze telefonicky v době od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 hod: Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pro lokalitu Jablonec nad Nisou.