Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách

  • Bruntál

Pracovní místo ( Sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Služby drogové prevence OPEN HOUSE, Bruntál
PRACOVNÍ POMĚR
doba určitá do 31. 12. 2019 s předpokladem prodloužení
SMĚNNOST
jednosměnný (37,5 hod. týdně)

PLATOVÉ PODMÍNKY (hrubá měsíční nebo hodinová mzda)
Sociální pracovník od 15.150,- (podle délky praxe) + 400,- zvláštní příplatek + osobní odměny
Pracovník v sociálních službách od 12.850,- (podle délky praxe) + 400,- zvláštní příplatek + osobní odměny
VHODNÉ PRO OSOBY
Odpovědné, samostatné, komunikativní - práce s klienty, se schopností vést administrativu, dobrý zdravotní stav
MINIMÁLNÍ STUPEŇ VZDĚLÁNÍ (+ obor či zaměření)
Splnění odborné způsobilosti pro výkon funkce dle § 116 nebo 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
Výhodou praxe v sociálních službách, práce s cílovou skupinou ohroženou závislostí na nelegálních psychotropních látkách.

DALŠÍ POŽADAVKY
trestní bezúhonnost, odolnost proti stresu, ochota pracovat v odpoledních hodinách, zodpovědnost, samostatnost
JAK SE MÁ ZÁJEMCE HLÁSIT
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mailovou adresu vr.openhouse@seznam.cz předmět: Výběrové řízení PSS/SS Bruntál nejpozději do 18. 7. 2017
(zasláním souhlasíte s archivací dat pro účely výběrového řízení).
Z : 4.7.2017
Volné místo sociální pracovník nebo pracovník v sociálních službách pro lokalitu Bruntál.