Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Obsluha v gastro provozu - barman

Pracovní místo ( Obsluha v gastro provozu - barman ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
OBSLUHA V GASTRO PROVOZU - BARMAN
Požadujeme:
Vyučení a praxe výhodou
Znalost AJ nebo NJ
Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
Ochota pracovat i o víkendech
Pracovní náplň:
Obsluha zákazníků
Správné účtování cen dle platných ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Technik - Mechanik • Instalace a oprava GPS zařízení pro sledování vozidel
WebEye CZ s.r.o. Špindlerův Mlýn, Praha 11-Chodov, Brno-Ostrovačice, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

Zedník zednické práce šalovací práce fasádnické práce
ALMARK GROUP s.r.o. Špindlerův Mlýn, Německo, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno déle jak týden

Operátor výroby Sedlčany – výplata týdně Obsazujeme pracovní pozice v Sedlčanech v potravinářském provozu – výroba sýrů. Vzhledem k fyzické zátěži je tato pozice vhodná pouze pro muže. Náplň práce: - Práce v potravinářské výrobě - Obsluha výrobní linky - Dodržování stanovených ...
Česká práce s.r.o. Sedlčany, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit