SKIAREÁL Špindlerův Mlýn, a.s.

Obsluha v gastro provozu - barman

Odeslat

Pracovní náplň
OBSLUHA V GASTRO PROVOZU - BARMAN
Požadujeme:
Vyučení a praxe výhodou
Znalost AJ nebo NJ
Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
Příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost, flexibilita
Ochota pracovat i o víkendech
Pracovní náplň:
Obsluha zákazníků
Správné účtování cen dle platných ceníků přes registrační pokladnu
Hmotná dpovědnost za svěřené hodnoty
Kontroluje stav zásob
Průběžně odnáší nádobí ze stolů, obsluha myčky
Zabezpečení a udržování čistoty na středisku
Nabízíme:
Měsíční plat od 12 000,-Kč + 3 000,-Kč osobní ohodnocení + tipy
Nástup možný ihned
Možnost dlouhodobé spolupráce nebo letní brigády
Benefitní program
Práce v mladém kolektivu
Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost - kariéra.
Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.
Volné místo obsluha v gastro provozu - barman pro lokalitu Špindlerův Mlýn.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obsluha v gastro provozu - barman

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: SKIAREÁL Špindlerův Mlýn, a.s.
Ulice: 281
Město: Špindlerův Mlýn
PSČ: 543 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dis Lenka Dolanská
E-mail: Dis Lenka Dolanská
Telefon: +420 727 985 401

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SKIAREÁL Špindlerův Mlýn, a.s.