P L E A S a.s. mechanik/čka šicích strojů

mechanik/čka šicích strojů

Odeslat

Pracovní náplň
- SŠ s maturitou nebo vyučení ve strojním nebo textilním oboru (obor mechanik/čka šicích strojů výhodou), praxe v textilním průmyslu výhodou, pečlivost, důslednost, trpělivost, samostatnost, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem a fyzicky pracovat
- seřizování a opravy šicích stroju, jejich údržba, údržba žehlících a čistících zarízení, výroba drobnejších aparátků
- prac. doba: 5:30-13:30 hodin
- prac. poměr na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
- tel. nebo osobní kontakt (vrátnice) v prac. dny mezi 7. a 15. hodinou
Volné místo mechanik/čka šicích strojů pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanik/čka šicích strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: P L E A S a.s.
Ulice: Havířská 144
Město: Havlíčkův Brod
PSČ: 580 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Dagmar Heřmánková
E-mail: Dagmar Heřmánková
Telefon: +420 569 463 304,569 463 215

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: P L E A S a.s.