výrobní dělník

  • Husinec

Pracovní místo ( výrobní dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení.
- provádění běžných montážních kontrolních činností.
- manipulační práce
Zaěstnanecké výhody:
Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
Místo výkonu práce:
- Husinec - provozovna Sklářská 48 Husinec
- Zašová - provozovna Zašová 660, Zašová
- Velké Meziříčí - provozovna Velké Meziříčí , Třebíčská 1162/72b Velké Meziříčí
Firemní benefity.
Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.
Dotované závodní stravování.
Pevný výplatní termín.
Firemní oděv.

info pí. Dvořáková na tel.: 702188238
Volné místo výrobní dělník pro lokalitu Husinec.