MANAGER TESTOVÁNÍ ELEKTRICKÝCH KOMPONENT

  • Liberec

Pracovní místo ( MANAGER TESTOVÁNÍ ELEKTRICKÝCH KOMPONENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zajišťování zkoušek svazků elektrické instalace
- management správy klimakomor a zkoušek vozů
- testování a příprava, plánování testů a jejich vyhodnocení
- odhalování chyb a návrhy jejich řešení
- výroba mechatronických zařízení pro testování
- logistika vzorků a zkouškových dílů
- odpovědnost za dodržování plánů a termínů zkoušek
- komunikace s ostatními odděleními
- implementace změn
Požadujeme:
- úplné střední vzdělání technického směru
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- technické a logické myšlení
- zkušenosti s vývojem elektrických / elektronických komponent
- zkušenosti s testováním v automobilovém průmyslu
- zájem o nové technologie
- smysl pro organizaci a komunikační dovednosti
- ochotu učit se novým věcem a stále se na sobě pracovat
- flexibilitu
- vyhlášku 50, paragraf 6
Nabízíme vám:
- práci pro renomované zákazníky
- individuální finanční ohodnocení
- odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- příjemné pracovní prostředí
- firemní bonusy
Hlásit se e-mailem.
Volné místo manager testování elektrických komponent pro lokalitu Liberec.