PILSEN STEEL s.r.o.

Mistr výroby zkoušek v provozu Kovárna

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: SŠ, vzdělání v technickém oboru, uživatelská znalost PC MS Office, znalost kontrolních a výrobních postupů, technologických postupů, čtení technických výkresů, obecná znalost metrologie, logické myšlení, vhodné pro absolventa, Výhodou: znalost AJ a ŘP sk. B, znalost v oblasti zpracování ocelových výkovků kalením a tepelným opracováním, znalost ve vedení pracovního kolektivu a 3 roky praxe na obdobné pozici
Popis práce: zajištění externích zkoušek, kontrola došlých výkovků, polotovarů a externího zboží, sledování a expedici, zodpovědnost za veškerou evidenci výkovků, polotovarů a externího zboží, řídí a kontroluje postup výroby
Nabízíme:- zázemí tradiční strojírenské firmy
- mzda 20.000,- - 21.000,- Kč/měs.(výše dle prokázané praxe)
- možnost dalšího vzdělávání
- příspěvek na penzijní připojištění 600 Kč
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
- finanční odměna za přivedení nového zaměstnance 5000 Kč
Volné místo mistr výroby zkoušek v provozu kovárna pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mistr výroby zkoušek v provozu Kovárna

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů, hardware, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PILSEN STEEL s.r.o.
Ulice: Tylova 1
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Sedlářová
E-mail: Jana Sedlářová
Telefon: +420 378 132 505,734 642 337

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PILSEN STEEL s.r.o.