obsluha strojů na výrobu předmětů z papíru

Pracovní místo ( obsluha strojů na výrobu předmětů z papíru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Znalost knihařských prací výhodou. 1- 3 směnný provoz - dle domluvy, nástup možný ihned.
Volné místo obsluha strojů na výrobu předmětů z papíru pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Seřizovač a obsluha konvenčního soustruhu - prac. Louny Pracoviště: Husova č.p. 402, Louny. Ihned přijmeme pracovníka na obsluhu klasického soustruhu. Požadujeme: - SOU technického směru - zkušenost s obráběním - znalost práce s výkresem - ochotu učit se novým věcem Nabízíme: - stabilní práci ...
Oldřich Hut Louny, Inzerováno včera

Stavební dělník - řezač dilatačních spar Místo výkonu práce: Zbůch - Starý Důl, stavební zakázky firmy Náplň práce: řezání betonových podlah strojní pilou Požadavky: řidičský průkaz sk. B, základní zkušenosti ve stavebnictví Nabízíme: kompletní zaučení (vč. obsluhy řezače spar) Nástupní ...
BV GROUP floor steel a.s. Zbůch, Inzerováno včera

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Místo výkonu práce: Ke Kamenici č.p. 997, Třemošná kurz pracovníka v sociálních službách je výhodou, ne podmínkou Volné místo pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče pro lokalitu Třemošná.
Ústav péče o seniory Třemošná, z.ú. Třemošná, Inzerováno včera