obsluha strojů na výrobu předmětů z papíru

Pracovní místo ( obsluha strojů na výrobu předmětů z papíru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Znalost knihařských prací výhodou. 1- 3 směnný provoz - dle domluvy, nástup možný ihned.
Volné místo obsluha strojů na výrobu předmětů z papíru pro lokalitu Plzeň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení - vzdělání nižší střední odborné nebo vyučení. Pracoviště Kaplice. Prac. poměr na dobu určitou do 31.1.2019, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Nástup 1.2.2018. Mzda 14.900,-- Kč hrubého. ...
Barmeral s.r.o. Kaplice, Inzerováno včera

Ostraha Místo výkonu práce: průmyslový park Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný (37,5 hod/týdně) nebo zkrácený (min. 30 hod/týdně). Možno i na dohodu o provedení práce. Mzdové ohodnocení: 78,10,- Kč/hod. Vhodné i pro osoby zdravotně ...
K2S Facility, spol. s r.o. Cheb, Inzerováno před 2 dny

kuchař - obsluha grilovacího stroje - gyros pracoviště: Masarykovo nám. 93, Rokycany náplň práce: obsluha grilovacího stroje, příprava kebabu, tortil a salátů požadavky: základní vzdělání, praxe 6 měsíců na podobném pracovišti nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, platové ohodncení od ...
Palmyra kebab s.r.o. Rokycany, Inzerováno před 2 dny