CB Auto a.s.

KAROSÁŘ

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní náplní jsou opravy motor. vozidel - karosářská práce. Požadujeme: ŘP sk. B, praxe v oboru vítána, svářeč. průkaz., svědomitost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost. Mzda je složená z pevné složky a prémiové složky dle výkonů vždy celého odděl.
Zaměstnanecké výhody: firemní oblečení, stravenky, školení u importéra vozů, firemní akce aj.
Volné místo karosář pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 07. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KAROSÁŘ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: CB Auto a.s.
Ulice: M. Horákové 1477
Město: České Budějovice
PSČ: 370 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Kettner
E-mail: kettner@cb-auto.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CB Auto a.s.