ÚDRŽBÁŘ - ZÁMEČNÍK

  • Most

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘ - ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: údržba a kontrola technických zařízení výrobního objektu Kosteleckých uzenin a.s. Most (mazání, čištění, výměna olejů, výměna a kontrola kutrových nožů, kontrola strojovny, zajištění odečtů spotřeby el. energií, plynu a vody, výměna nástrojů, kontrola a údržba rozvodů vody, plynu a stlačeného vzduchu, zimní údržba areálu, vedení dokumentací, pohotovosti.
Požadujeme: základní znalost práce na PC, flexibilitu, zodpovědnost, kolektivní spolupráci s kolegy, svářečské oprávnění MMA, TIG, svařování plamenem , znalost čtení dokumentace. Znalost práce na obráběcích strojích ( soustruh, frézka a rovinná bruska)
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, po zaučení dobré finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity
Výhody: stravování, penzijní připojištění, zaměstnanecké balíčky, 25 dní dovolené aj.
Hlásit se: pracovní dny od 7.00-15.30h, tel. p. Nepovím - 606486474 nebo e-mail: karel.nepovim@ku.cz
Volné místo údržbář - zámečník pro lokalitu Most.