Strojní zámečník - práce na údržbě

  • Lukavice

Pracovní místo ( Strojní zámečník - práce na údržbě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme min. 2 letou praxi v oboru strojní zámečník, pracovní doba od 06.00 do 14.00 hod. Po-Pá, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: - údržba a opravy strojního zařízení.
4 dny dodatkové dovolené, zvláštní měsíční prémie, příspěvek na obědy, možnost výhodného telefonního programu, bezplatné masáže, věrnostní a stabilizační příspěvek.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 8-14:00 hod., e-mailem.
583030240 nebo volání zdarma ne bezplatnou zelenou linku 800 109 209
Volné místo strojní zámečník - práce na údržbě pro lokalitu Lukavice.