KONZULTANT VE STAVEBNICTVÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( KONZULTANT VE STAVEBNICTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vzhledem k rozšiřování libereckého střediska hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici konzultant, který bude součástí týmu zajišťující řízení stavebních projektů, a to jak ve fázi realizace projektu.
Náplň práce: zajištění informací o konkrétním stavebním projektu, komunikace s Objednatelem i Zhotovitelem, účast na jednáních a kontrolních dnech stavby, analýza a posuzování podkladů, tvorba požadovaných výstupů, administrace Změn během výstavby, administrace řízení stavebního projektu, administrace časových nároků Zhotovitele, zpracování expertních posudků, činnost v rámci projektového týmu, podpora projektového manažera.
Co požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, praxe v oboru výhodou, anglický jazyk - mírně pokročilý, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, zdravý selský rozum, smysl pro zodpovědnost, zdvořilé/asertivní vystupování, organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu, samostatnost, rozhodnost, důslednost, preciznost, spolehlivost, uživatelskou znalost práce s MS Office, znalost MS Project výhodou.
Co nabízíme: možnost profesního růstu, možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu, podporu seberealizace, získávaní nových zkušenostní a znalostí v širším okruhu stavebnictví, adekvátní finanční ohodnocení
Moderní zázemí mladé, silné a dynamické společnosti. Flexibilní pracovní doba. Vzdělávací kurzy. Mobilní telefon, notebook, stravenky, multisport karta, sick days, home-office, 25 dní dovolené.
Hlásit se e-mailem.
Volné místo konzultant ve stavebnictví pro lokalitu Liberec.