Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Klíčové činnosti:
•Řídí výrobu prostřednictvím mistrů a zodpovídá za chod výroby vedení společnosti
•Podílí se na plánování a organizuje výrobní proces
•Provádí sledování aktuálního stavu výroby a vyhodnocuje její efektivitu
•Zodpovídá za dodržování plánovaných termínů zakázek
•Zaměřuje se na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Pracovníci v zemědělství Pracovník bude zaměstnán v rostlinné i živočišné výrobě. Možno sjednat i zkrácený pracovní úvazek. Nabízíme: stravování, možnost noclehu. V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo osobně na adrese zaměstnavatele po předchozí tel. domluvě. Místo ...
MVDr. Miroslav Novák Košice, Inzerováno včera

PRACOVNÍK VÝROBY, příspěvek na dopravu Máte zkušenosti v oblasti výroby a nevadí Vám pracovat v nepřetržitém provozu? Pak nám pošlete svůj životopis! Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby.
Grafton Recruitment s.r.o. Vysočany, Plný úvazek, Inzerováno včera

DĚLNÍK VE VÝROBĚ, příspěvek na dopravu zajištěn Hledáme zkušené operátory výroby! Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, nástup kdykoliv dle domluvy a širokou nabídku benefitů. Pro světoznámou firmu nyní hledáme zaměstnance do výroby.