Jeřábník - obsluha autojeřábu LIEBHERR

Pracovní místo ( Jeřábník - obsluha autojeřábu LIEBHERR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o celoroční práce
Volné místo jeřábník - obsluha autojeřábu liebherr pro lokalitu Lovosice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Instalatéři - topenáři V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: veselska@esbas.cz Místo výkonu práce - Tušimice 10, Kadaň Požadujeme - Svářecí průkaz, zkoušky ISO 9606-1 metody 111,135,141, jeřábnický, vazačský průkaz, ŘP sk.B Nabízíme - stravenky, ...
E S B a.s. Kadaň, Inzerováno před 2 dny

HORIZONTKÁŘ (práce na horizontálních vyvrtávačkách s CNC systémem SIEMENS a HAID HORIZONTKÁŘ (práce na horizontálních vyvrtávačkách s CNC systémem SIEMENS a HAIDENHAIN) - vyučen v oboru obráběč - znalost systému Siemens nebo Heidenhain - schopnost práce podle výkresové dokumentace, resp. technologických postupů - spolehlivost a ...
Slovácké strojírny, akciová společnost Most, Inzerováno před 2 dny

STROJNÍ ZÁMEČNÍK STROJNÍ ZÁMEČNÍK - vzdělání technického zaměření - prasxe v oboru - manuální zručnost - schopnost práce dle výkresové dokumentace a technologického postupu při sestavování výrobků vč. stehování - základní kurz svařování ZK 135.1 - spolehlivost a ...